בעולם כל כך גדול, במדינה כל כך קטנה,
כדאי להיות מוכנים.

לטייל אחרת נוסדה כדי לתת את השירות הטוב ביותר בתחום התיירות במדינת ישראל. התמחותנו היא בבניית תכניות לטיולים מאורגנים בארץ לחברות גדולות, קבוצות ובודדים. אנו עוסקים במתן כל שירותי התיירות בארץ – שירותי לינה, הסעה, הדרכה מקצועית בידי מורי דרך מוסמכים, אטרקציות וגנים לאומיים. נשמח להעניק לכם את השירות האדיב, הטוב והמהיר ביותר בכדי לקבל את הטיול המאורגן המועדף עליכם.

הדרכה

אנו רואים בהדרכה חלק חשוב ומשמעותי מן הטיול המאורגן ועל כן אנו דואגים שתיהנו מהדרכה מקצועית בידי מורי דרך שהוסמכו והוכשרו לתפקיד זה על ידי משרד התיירות האמון על מקצוע זה.
מורי הדרך שלנו יספקו את השירות הטוב, האדיב והמקצועי ביותר כדי שהטיול המאורגן שלכם יהיה נעים, מעשיר ומהנה.

לינה

אנו יודעים שטיולים יכולים להיות מאוד מעייפים ולכן נדאג שלאחר הטיול תוכלו להתרווח בחדרים נוחים לפי דרישתכם בבתי המלון או אתרי הלינה הפזורים ברחבי הארץ.

שרותי הסעים

אנו רואים ברכבי ההסעה, בין אם אוטובוסים ובין אם רכבי אח"מ, כחלק בלתי נפרד מן הטיול ועל כן אנו נסיע אתכם ברכבי תיירות נוחים ומאובזרים עם נהגים אדיבים שילוו אותכם בטיול המאורגן בכל חלקי הארץ.

אתרים וגנים לאומיים

אנו יודעים כי ארצנו קטנה היא. אנו יודעים כי יש הרבה מקומות שכבר ביקרנו בהם. אנו גם יודעים כי ניתן לטייל בכל מקום בארץ שוב, שוב ושוב. בשנים האחרונות אנו עדים לשדרוג והקמת גנים לאומיים ואטרקציות ייחודיות ברמה גבוהה ביותר. אנו נציג לכם את האטרקציות החדשות, המוזיאונים המומחזים, אתרי העתיקות המשוחזרים ועוד אטרקציות רבות וטובות כאן בישראל.

איציק פולק

שמי איציק פולק ואני עוסק בחקר וידיעת הארץ שנים רבות. בתחנות חיי השונות למדתי המון על הארץ שלנו, העם שלנו, הסביבה שלנו, והמשכתי לחקור ולהעמיק את ידיעותיי בתחומי עניין אלה. כתלמיד תיכון, פעלתי במסגרת לימודי השל"ח כמש"צ, מוביל של"ח צעיר, והדרכתי את בני גילי בבית הספר בסיורים לימודיים שנערכו במסגרת לימודי השל"ח. לאחר שירותי הצבאי, בחרתי לעסוק בהדרכה באופן מקצועי וסיימתי בהצלחה קורס מורי דרך ומאז אני עוסק בתחום התיירות הפרטית והחינוכית. בשנת 2,006 כחלק מפיתוח "המוצר התיירותי" שלי, הקמתי את "לטייל אחרת" במטרה להנגיש את העבר וההווה של ישראל לכל מי שיבקש לדעת. לצד העיסוק בתחום התיירות, סיימתי בהצלחה לימודי תואר ראשון בחוג ללימודי ארץ ישראל והחוג של ההיסטוריה של המזרח התיכון באוניברסיטת חיפה ולימודי תואר שני בחוג ללימודי ארץ ישראל. העמקת הידע וההתמקצעות שלי, הביאו אותי לתחומי עניין מקצועיים נוספים ובין היתר אני עוסק גם במחקר היסטורי ובכתיבת תיקי תיעוד למבנים ואתרים לשימור.

קורס מורי דרך

בסוף שנת 2,004 סיימתי בהצלחה קורס מורי דרך במסגרת לימודי החברה להגנת הטבע בבית הספר לטבע בתל אביב. במסגרת הקורס למדתי תחומי דעת רבים כמו: התקופות ההיסטוריות בארץ ישראל, אימפריות ששלטו כאן, ארכיאולוגיה, טבע וסביבה, בוטניקה, גיאולוגיה, זואולוגיה, יהדות, אסלאם, נצרות, אומנות בתקופות שונות ועוד. במסגרת הקורס הוכשרתי גם להדריך תלמידי בתי ספר בכל חלקי הארץ. ברשותי רישיון מורה דרך של משרד התיירות (רישיון מס' 7571), רישיון נהיגה לרכב אשכול להסעת תיירים ותעודת "תו תקן", לכל חלקי הארץ מטעם משרד החינוך.

לימודי התואר הראשון

בשנת 2,006 התחלתי את לימודי לתואר הראשון באוניברסיטת חיפה בחוג ללימודי ארץ ישראל ובחוג להיסטוריה של המזרח התיכון. במסגרת לימודי למדתי על ארץ ישראל משני נקודות מבט – זו של ארץ ישראל וזו של האימפריות הערביות מן המזרח התיכון. החיבור בין שני תחומי היסטוריה אלה, מאפשר ראייה רחבה של אירועים שהתרחשו בארץ וההקשר שלהם בהיסטוריה העולמית.

מלווה קבוצות לחו"ל

במקביל ללימודי התואר הראשון באוניברסיטה, סיימתי בהצלחה קורס מלווה קבוצות לחו"ל במסגרת בית הספר לתיירות באוניברסיטת חיפה. במסגרת הקורס שבו למדתי עקרונות להדרכה של קבוצות בחו"ל, השתתפתי בטיול התלמדות באיטליה – הערים המוכרות והמטוילות כמו רומא, ונציה, פירנצה ופיזה, המקומות המיוחדים בטוסקנה ועוד.

לימודי התואר השני

בכדי להמשיך ולהעמיק את ידיעותיי בהיסטוריה של ארץ ישראל, המשכתי את לימודי בחוג ללימודי ארץ ישראל שבאוניברסיטת חיפה. במסגרת הלימודים הרחבתי את ידיעותיי בתחום השימור והתיעוד וכתבתי עבודת גמר מחקרית בנושא המתאר העירוני של העיר עכו בתקופה העות'מאנית ובתקופה הצלבנית. בימים אלו אני ממשיך לחקור את העיר עכו במסגרת לימודים לתואר שלישי.